ارسال ، حواله ، انتقال و تبدیل روبل روسیه در روسیه

حواله روبل روسیه در روسیه به مقدار ۲۱۳۰۰ به قیمت توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Yamalo-Nenetskiy avtonomnyy okrug
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۲۱۳۰۰ روبل روسیه بخرم و آن را در روسیه به صورت حضوری در استان Yamalo-Nenetskiy avtonomnyy okrug تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت روز حواله روبل روسیه در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی پرداخت می کنم.

ارسال روبل روسیه در روسیه به مقدار ۱۲۷۸۰۰ به نرخ توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Kurganskaya oblast'
دریافت تومان: حضوری ایران - کردستان

من می خواهم ۱۲۷۸۰۰ روبل روسیه بخرم و آن را در روسیه به صورت حضوری در استان Kurganskaya oblast' تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ روز حواله روبل روسیه در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت حضوری در استان کردستان پرداخت می کنم.

انتقال روبل روسیه در روسیه به مقدار ۲۰۰۰۰۰۰ به قیمت توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: بانکی
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۲۰۰۰۰۰۰ روبل روسیه بفروشم و آن را در روسیه به صورت بانکی تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ تبدیل روبل روسیه در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی دریافت می کنم.

تبدیل روبل روسیه در روسیه به مقدار ۱۷۰۴۰۰

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Kurskaya oblast'
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۱۷۰۴۰۰ روبل روسیه بخرم و آن را در روسیه به صورت حضوری در استان Kurskaya oblast' تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت روبل روسیه در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی پرداخت می کنم.

تبدیل روبل روسیه در روسیه به مقدار ۲۱۳۰۰ به قیمت توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: بانکی
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۲۱۳۰۰ روبل روسیه بخرم و آن را در روسیه به صورت بانکی تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت روز روبل روسیه در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی پرداخت می کنم.

ارسال روبل روسیه در روسیه به مقدار ۱۷۰۴۰۰ به قیمت توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: بانکی
دریافت تومان: حضوری ایران - کردستان

من می خواهم ۱۷۰۴۰۰ روبل روسیه بفروشم و آن را در روسیه به صورت بانکی تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ حواله روبل روسیه در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت حضوری در استان کردستان دریافت می کنم.

انتقال روبل روسیه در روسیه به مقدار ۱۴۹۱۰۰ به نرخ توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: بانکی
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۱۴۹۱۰۰ روبل روسیه بفروشم و آن را در روسیه به صورت بانکی تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ روز روبل روسیه در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی دریافت می کنم.

ارسال روبل روسیه در روسیه به مقدار ۱۲۷۸۰۰ به قیمت توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Samaraskaya oblast'
دریافت تومان: حضوری ایران - خراسان رضوی

من می خواهم ۱۲۷۸۰۰ روبل روسیه بخرم و آن را در روسیه به صورت حضوری در استان Samaraskaya oblast' تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت حواله روبل روسیه در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت حضوری در استان خراسان رضوی پرداخت می کنم.

حواله روبل روسیه در روسیه به مقدار ۵۰۰۰۰۰

منقضی شده
دریافت ارز: بانکی
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۵۰۰۰۰۰ روبل روسیه بفروشم و آن را در روسیه به صورت بانکی تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت تبدیل روبل روسیه در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی دریافت می کنم.

حواله روبل روسیه در روسیه به مقدار ۱۴۹۱۰۰ به قیمت توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Moskovskaya oblast'
دریافت تومان: حضوری ایران - مازندران

من می خواهم ۱۴۹۱۰۰ روبل روسیه بخرم و آن را در روسیه به صورت حضوری در استان Moskovskaya oblast' تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ روبل روسیه در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت حضوری در استان مازندران پرداخت می کنم.

ارسال روبل روسیه در روسیه به مقدار ۴۰۰۰۰۰۰

منقضی شده
دریافت ارز: بانکی
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۴۰۰۰۰۰۰ روبل روسیه بخرم و آن را در روسیه به صورت بانکی تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ روز تبدیل روبل روسیه در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی پرداخت می کنم.

ارسال روبل روسیه در روسیه به مقدار ۲۰۰۰۰۰۰۰

منقضی شده
دریافت ارز: بانکی
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۲۰۰۰۰۰۰۰ روبل روسیه بفروشم و آن را در روسیه به صورت بانکی تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت تبدیل روبل روسیه در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی دریافت می کنم.

حواله روبل روسیه در روسیه به مقدار ۱۹۱۷۰۰ به نرخ توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Kirovskaya oblast'
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۱۹۱۷۰۰ روبل روسیه بخرم و آن را در روسیه به صورت حضوری در استان Kirovskaya oblast' تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت حواله روبل روسیه در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی پرداخت می کنم.

حواله روبل روسیه در روسیه به مقدار ۴۸۰۰۰۰

منقضی شده
دریافت ارز: بانکی
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۴۸۰۰۰۰ روبل روسیه بخرم و آن را در روسیه به صورت بانکی تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ روبل روسیه در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی پرداخت می کنم.

انتقال روبل روسیه در روسیه به مقدار ۱۰۰۰۰۰۰

منقضی شده
دریافت ارز: بانکی
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۱۰۰۰۰۰۰ روبل روسیه بفروشم و آن را در روسیه به صورت بانکی تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت روبل روسیه در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی دریافت می کنم.

در این صفحه شما میتوانید کلیه آگهی های خرید و فروش روبل روسیه در روسیه در استانهای مختلف شامل Adygeya ، Altay ، Altayskiy kray ، Amurskaya oblast' ، Arkhangel'skaya oblast' ، Astrakhanskaya oblast' ، Bashkortostan ، Belgorodskaya oblast' ، Bryanskaya oblast' ، Buryatiya ، Chechenskaya Respublika ، Chelyabinskaya oblast' ، Chukotskiy avtonomnyy okrug ، Chuvashskaya Respublika ، Dagestan ، Irkutiskaya oblast' ، Ivanovskaya oblast' ، Kabardino-Balkarskaya Respublika ، Kaliningradskaya oblast' ، Kalmykiya ، Kaluzhskaya oblast' ، Kamchatskiy kray ، Karachayevo-Cherkesskaya Respublika ، Kareliya ، Kemerovskaya oblast' ، Khabarovskiy kray ، Khakasiya ، Khanty-Mansiysky avtonomnyy okrug-Yugra ، Kirovskaya oblast' ، Komi ، Kostromskaya oblast' ، Krasnodarskiy kray ، Krasnoyarskiy kray ، Kurganskaya oblast' ، Kurskaya oblast' ، Leningradskaya oblast' ، Lipetskaya oblast' ، Magadanskaya oblast' ، Mariy El ، Mordoviya ، Moskovskaya oblast' ، Moskva ، Murmanskaya oblast' ، Nenetskiy avtonomnyy okrug ، Nizhegorodskaya oblast' ، Novgorodskaya oblast' ، Novosibirskaya oblast' ، Omskaya oblast' ، Orenburgskaya oblast' ، Orlovskaya oblast' ، Penzenskaya oblast' ، Permskiy kray ، Primorskiy kray ، Pskovskaya oblast' ، Respublika Ingushetiya ، Rostovskaya oblast' ، Ryazanskaya oblast' ، Sakha ، Sakhalinskaya oblast' ، Samaraskaya oblast' ، Sankt-Peterburg ، Saratovskaya oblast' ، Severnaya Osetiya-Alaniya ، Smolenskaya oblast' ، Stavropol'skiy kray ، Sverdlovskaya oblast' ، Tambovskaya oblast' ، Tatarstan ، Tomskaya oblast' ، Tul'skaya oblast' ، Tverskaya oblast' ، Tyumenskaya oblast' ، Tyva ، Udmurtskaya Respublika ، Ul'yanovskaya oblast' ، Vladimirskaya oblast' ، Volgogradskaya oblast' ، Vologodskaya oblast' ، Voronezhskaya oblast' ، Yamalo-Nenetskiy avtonomnyy okrug ، Yaroslavskaya oblast' ، Yevreyskaya avtonomnaya oblast' و Zabajkal'skij kraj را ببینید