حواله ، ارسال و انتقال پول از نیجریه به ایران

انتقال پول در نیجریه و ایران به مقدار ۲۴۰۰ دلار به قیمت توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Kogi
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۲۴۰۰ دلار بخرم و آن را در نیجریه به صورت حضوری در استان Kogi تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت روز حواله دلار در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی پرداخت می کنم.

حواله پول از نیجریه به ایران به مقدار ۸۰۰ یورو

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Abia
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۸۰۰ یورو بفروشم و آن را در نیجریه به صورت حضوری در استان Abia تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ روز یورو در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی دریافت می کنم.

ارسال پول در نیجریه و ایران به مقدار ۲۰۰ یورو به نرخ توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Imo
دریافت تومان: حضوری ایران - خراسان رضوی

من می خواهم ۲۰۰ یورو بخرم و آن را در نیجریه به صورت حضوری در استان Imo تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ یورو در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت حضوری در استان خراسان رضوی پرداخت می کنم.

ارسال پول در نیجریه و ایران به مقدار ۶۰۰ یورو به قیمت توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: بانکی
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۶۰۰ یورو بخرم و آن را در نیجریه به صورت بانکی تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت روز یورو در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی پرداخت می کنم.

حواله پول در نیجریه و ایران به مقدار ۸۰۰ یورو به نرخ توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Bayelsa
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۸۰۰ یورو بخرم و آن را در نیجریه به صورت حضوری در استان Bayelsa تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت حواله یورو در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی پرداخت می کنم.

انتقال پول از نیجریه به ایران به مقدار ۴۰۰ یورو

منقضی شده
دریافت ارز: بانکی
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۴۰۰ یورو بفروشم و آن را در نیجریه به صورت بانکی تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت روز تبدیل یورو در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی دریافت می کنم.

ارسال پول در نیجریه و ایران به مقدار ۲۰۰ یورو به نرخ توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Niger
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۲۰۰ یورو بخرم و آن را در نیجریه به صورت حضوری در استان Niger تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت روز تبدیل یورو در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی پرداخت می کنم.

ارسال پول از نیجریه به ایران به مقدار ۱۲۰۰ دلار به نرخ توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: بانکی
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۱۲۰۰ دلار بفروشم و آن را در نیجریه به صورت بانکی تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت دلار در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی دریافت می کنم.

ارسال پول در نیجریه و ایران به مقدار ۲۴۰۰ دلار به نرخ توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: بانکی
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۲۴۰۰ دلار بخرم و آن را در نیجریه به صورت بانکی تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ حواله دلار در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی پرداخت می کنم.

ارسال پول از نیجریه به ایران به مقدار ۱۸۰۰ یورو به نرخ توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: بانکی
دریافت تومان: حضوری ایران - گیلان

من می خواهم ۱۸۰۰ یورو بفروشم و آن را در نیجریه به صورت بانکی تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ تبدیل یورو در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت حضوری در استان گیلان دریافت می کنم.

انتقال پول در نیجریه و ایران به مقدار ۲۱۰۰ دلار به نرخ توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Osun
دریافت تومان: حضوری ایران - کهگیلویه و بویراحمد

من می خواهم ۲۱۰۰ دلار بخرم و آن را در نیجریه به صورت حضوری در استان Osun تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت تبدیل دلار در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت حضوری در استان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت می کنم.

انتقال پول از نیجریه به ایران به مقدار ۹۰۰ دلار

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Taraba
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۹۰۰ دلار بفروشم و آن را در نیجریه به صورت حضوری در استان Taraba تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت روز حواله دلار در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی دریافت می کنم.

انتقال پول از نیجریه به ایران به مقدار ۲۷۰۰ دلار به نرخ توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Katsina
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۲۷۰۰ دلار بفروشم و آن را در نیجریه به صورت حضوری در استان Katsina تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ روز حواله دلار در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی دریافت می کنم.

حواله پول در نیجریه و ایران به مقدار ۲۰۰ یورو به نرخ توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: بانکی
دریافت تومان: حضوری ایران - البرز

من می خواهم ۲۰۰ یورو بخرم و آن را در نیجریه به صورت بانکی تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ یورو در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت حضوری در استان البرز پرداخت می کنم.

ارسال پول در نیجریه و ایران به مقدار ۳۰۰۰ دلار به قیمت توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Kano
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۳۰۰۰ دلار بخرم و آن را در نیجریه به صورت حضوری در استان Kano تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت دلار در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی پرداخت می کنم.

در این صفحه شما میتوانید کلیه آگهی های خرید و فروش در نیجریه در استانهای مختلف شامل Abia ، Abuja Capital Territory ، Adamawa ، Akwa Ibom ، Anambra ، Bauchi ، Bayelsa ، Benue ، Borno ، Cross River ، Delta ، Ebonyi ، Edo ، Ekiti ، Enugu ، Gombe ، Imo ، Jigawa ، Kaduna ، Kano ، Katsina ، Kebbi ، Kogi ، Kwara ، Lagos ، Nassarawa ، Niger ، Ogun ، Ondo ، Osun ، Oyo ، Plateau ، Rivers ، Sokoto ، Taraba ، Yobe و Zamfara را ببینید