حواله ، انتقال و ارسال پول به نیجریه

انتقال پول به نیجریه به مقدار ۶۰۰ دلار به نرخ توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Sokoto
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۶۰۰ دلار بخرم و آن را در نیجریه به صورت حضوری در استان Sokoto تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت روز دلار در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی پرداخت می کنم.

ارسال پول به نیجریه به مقدار ۳۰۰۰ دلار به قیمت توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Kano
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۳۰۰۰ دلار بخرم و آن را در نیجریه به صورت حضوری در استان Kano تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ روز دلار در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی پرداخت می کنم.

انتقال پول به نیجریه به مقدار ۶۰۰ یورو

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Adamawa
دریافت تومان: حضوری ایران - خراسان رضوی

من می خواهم ۶۰۰ یورو بخرم و آن را در نیجریه به صورت حضوری در استان Adamawa تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ روز یورو در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت حضوری در استان خراسان رضوی پرداخت می کنم.

ارسال پول به نیجریه به مقدار ۱۶۰۰ یورو به قیمت توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Ondo
دریافت تومان: حضوری ایران - خراسان جنوبی

من می خواهم ۱۶۰۰ یورو بخرم و آن را در نیجریه به صورت حضوری در استان Ondo تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت حواله یورو در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت حضوری در استان خراسان جنوبی پرداخت می کنم.

انتقال پول به نیجریه به مقدار ۹۰۰ دلار

منقضی شده
دریافت ارز: بانکی
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۹۰۰ دلار بخرم و آن را در نیجریه به صورت بانکی تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت روز حواله دلار در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی پرداخت می کنم.

انتقال پول در نیجریه به مقدار ۲۱۰۰ دلار به نرخ توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Bayelsa
دریافت تومان: حضوری ایران - کرمانشاه

من می خواهم ۲۱۰۰ دلار بفروشم و آن را در نیجریه به صورت حضوری در استان Bayelsa تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ تبدیل دلار در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت حضوری در استان کرمانشاه دریافت می کنم.

ارسال پول در نیجریه به مقدار ۱۶۰۰ یورو به قیمت توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Oyo
دریافت تومان: حضوری ایران - همدان

من می خواهم ۱۶۰۰ یورو بفروشم و آن را در نیجریه به صورت حضوری در استان Oyo تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ روز تبدیل یورو در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت حضوری در استان همدان دریافت می کنم.

ارسال پول در نیجریه به مقدار ۲۰۰ یورو

منقضی شده
دریافت ارز: بانکی
دریافت تومان: حضوری ایران - گیلان

من می خواهم ۲۰۰ یورو بفروشم و آن را در نیجریه به صورت بانکی تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت یورو در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت حضوری در استان گیلان دریافت می کنم.

انتقال پول در نیجریه به مقدار ۱۰۰۰ یورو به نرخ توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Gombe
دریافت تومان: حضوری ایران - خراسان جنوبی

من می خواهم ۱۰۰۰ یورو بفروشم و آن را در نیجریه به صورت حضوری در استان Gombe تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت روز تبدیل یورو در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت حضوری در استان خراسان جنوبی دریافت می کنم.

حواله پول به نیجریه به مقدار ۲۴۰۰ دلار به نرخ توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Akwa Ibom
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۲۴۰۰ دلار بخرم و آن را در نیجریه به صورت حضوری در استان Akwa Ibom تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ حواله دلار در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی پرداخت می کنم.

انتقال پول در نیجریه به مقدار ۸۰۰ یورو به نرخ توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Abia
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۸۰۰ یورو بفروشم و آن را در نیجریه به صورت حضوری در استان Abia تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ روز حواله یورو در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی دریافت می کنم.

ارسال پول در نیجریه به مقدار ۳۰۰ دلار به نرخ توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: بانکی
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۳۰۰ دلار بفروشم و آن را در نیجریه به صورت بانکی تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ دلار در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی دریافت می کنم.

ارسال پول در نیجریه به مقدار ۱۰۰۰ یورو به نرخ توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Kaduna
دریافت تومان: حضوری ایران - آذربایجان غربی

من می خواهم ۱۰۰۰ یورو بفروشم و آن را در نیجریه به صورت حضوری در استان Kaduna تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ روز حواله یورو در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت حضوری در استان آذربایجان غربی دریافت می کنم.

ارسال پول به نیجریه به مقدار ۱۸۰۰ دلار به نرخ توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Anambra
دریافت تومان: حضوری ایران - کهگیلویه و بویراحمد

من می خواهم ۱۸۰۰ دلار بخرم و آن را در نیجریه به صورت حضوری در استان Anambra تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ حواله دلار در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت حضوری در استان کهگیلویه و بویراحمد پرداخت می کنم.

ارسال پول در نیجریه به مقدار ۱۰۰۰۰۰ دلار به نرخ توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: بانکی
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۱۰۰۰۰۰ دلار بفروشم و آن را در نیجریه به صورت بانکی تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت روز دلار در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی دریافت می کنم.

در این صفحه شما میتوانید کلیه آگهی های خرید و فروش در نیجریه در استانهای مختلف شامل Abia ، Abuja Capital Territory ، Adamawa ، Akwa Ibom ، Anambra ، Bauchi ، Bayelsa ، Benue ، Borno ، Cross River ، Delta ، Ebonyi ، Edo ، Ekiti ، Enugu ، Gombe ، Imo ، Jigawa ، Kaduna ، Kano ، Katsina ، Kebbi ، Kogi ، Kwara ، Lagos ، Nassarawa ، Niger ، Ogun ، Ondo ، Osun ، Oyo ، Plateau ، Rivers ، Sokoto ، Taraba ، Yobe و Zamfara را ببینید