حواله ، انتقال و ارسال پول به تایلند

انتقال پول در تایلند به مقدار ۲۴۰۰ دلار به قیمت توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: بانکی
دریافت تومان: حضوری ایران - بوشهر

من می خواهم ۲۴۰۰ دلار بفروشم و آن را در تایلند به صورت بانکی تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ حواله دلار در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت حضوری در استان بوشهر دریافت می کنم.

حواله پول به تایلند به مقدار ۴۰۰ یورو به نرخ توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Phetchabun
دریافت تومان: حضوری ایران - خوزستان

من می خواهم ۴۰۰ یورو بخرم و آن را در تایلند به صورت حضوری در استان Phetchabun تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ روز تبدیل یورو در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت حضوری در استان خوزستان پرداخت می کنم.

حواله پول به تایلند به مقدار ۵۰۰۰۰ بت تایلند به قیمت توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Krung Thep Maha Nakhon Bangkok
دریافت تومان: حضوری ایران - تهران

من می خواهم ۵۰۰۰۰ بت تایلند بخرم و آن را در تایلند به صورت حضوری در استان Krung Thep Maha Nakhon Bangkok تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت تبدیل بت تایلند در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت حضوری در استان تهران پرداخت می کنم.

انتقال پول در تایلند به مقدار ۹۰۰ دلار به نرخ توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: بانکی
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۹۰۰ دلار بفروشم و آن را در تایلند به صورت بانکی تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ تبدیل دلار در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی دریافت می کنم.

حواله پول به تایلند به مقدار ۲۵۸۰۰ بت تایلند به قیمت توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Nakhon Pathom
دریافت تومان: حضوری ایران - چهارمحال و بختیاری

من می خواهم ۲۵۸۰۰ بت تایلند بخرم و آن را در تایلند به صورت حضوری در استان Nakhon Pathom تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت حواله بت تایلند در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت حضوری در استان چهارمحال و بختیاری پرداخت می کنم.

ارسال پول به تایلند به مقدار ۱۸۰۰ دلار

منقضی شده
دریافت ارز: بانکی
دریافت تومان: حضوری ایران - فارس

من می خواهم ۱۸۰۰ دلار بخرم و آن را در تایلند به صورت بانکی تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت روز تبدیل دلار در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت حضوری در استان فارس پرداخت می کنم.

انتقال پول در تایلند به مقدار ۲۴۰۰ دلار به قیمت توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Sakon Nakhon
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۲۴۰۰ دلار بفروشم و آن را در تایلند به صورت حضوری در استان Sakon Nakhon تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ روز دلار در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی دریافت می کنم.

انتقال پول در تایلند به مقدار ۱۶۰۰ یورو

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Nakhon Nayok
دریافت تومان: حضوری ایران - زنجان

من می خواهم ۱۶۰۰ یورو بفروشم و آن را در تایلند به صورت حضوری در استان Nakhon Nayok تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت یورو در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت حضوری در استان زنجان دریافت می کنم.

حواله پول به تایلند به مقدار ۱۶۰۰ یورو به نرخ توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Chiang Mai
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۱۶۰۰ یورو بخرم و آن را در تایلند به صورت حضوری در استان Chiang Mai تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ روز حواله یورو در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی پرداخت می کنم.

انتقال پول در تایلند به مقدار ۸۰۰ یورو به نرخ توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: بانکی
دریافت تومان: حضوری ایران - قزوین

من می خواهم ۸۰۰ یورو بفروشم و آن را در تایلند به صورت بانکی تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ یورو در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت حضوری در استان قزوین دریافت می کنم.

ارسال پول در تایلند به مقدار ۲۰۰ یورو

منقضی شده
دریافت ارز: بانکی
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۲۰۰ یورو بفروشم و آن را در تایلند به صورت بانکی تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت روز حواله یورو در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی دریافت می کنم.

حواله پول به تایلند به مقدار ۲۱۰۰ دلار

منقضی شده
دریافت ارز: بانکی
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۲۱۰۰ دلار بخرم و آن را در تایلند به صورت بانکی تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت روز دلار در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی پرداخت می کنم.

ارسال پول در تایلند به مقدار ۲۴۰۰ دلار

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Saraburi
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۲۴۰۰ دلار بفروشم و آن را در تایلند به صورت حضوری در استان Saraburi تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت حواله دلار در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی دریافت می کنم.

حواله پول در تایلند به مقدار ۱۰۰۰ یورو به نرخ توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: بانکی
دریافت تومان: بانکی ایران

من می خواهم ۱۰۰۰ یورو بفروشم و آن را در تایلند به صورت بانکی تحویل بدهم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس نرخ یورو در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت بانکی دریافت می کنم.

حواله پول به تایلند به مقدار ۴۰۰ یورو به نرخ توافقی

منقضی شده
دریافت ارز: حضوری استان Phatthaya
دریافت تومان: حضوری ایران - یزد

من می خواهم ۴۰۰ یورو بخرم و آن را در تایلند به صورت حضوری در استان Phatthaya تحویل بگیرم . مبلغ معادل آن را به تومان ایران (بر اساس قیمت روز تبدیل یورو در بازار آزاد ، صرافی ها و یا توافقی) به صورت حضوری در استان یزد پرداخت می کنم.

در این صفحه شما میتوانید کلیه آگهی های خرید و فروش در تایلند در استانهای مختلف شامل Amnat Charoen ، Ang Thong ، Buri Ram ، Chachoengsao ، Chai Nat ، Chaiyaphum ، Chanthaburi ، Chiang Mai ، Chiang Rai ، Chon Buri ، Chumphon ، Kalasin ، Kamphaeng Phet ، Kanchanaburi ، Khon Kaen ، Krabi ، Krung Thep Maha Nakhon Bangkok ، Lampang ، Lamphun ، Loei ، Lop Buri ، Mae Hong Son ، Maha Sarakham ، Mukdahan ، Nakhon Nayok ، Nakhon Pathom ، Nakhon Phanom ، Nakhon Ratchasima ، Nakhon Sawan ، Nakhon Si Thammarat ، Nan ، Narathiwat ، Nong Bua Lam Phu ، Nong Khai ، Nonthaburi ، Pathum Thani ، Pattani ، Phangnga ، Phatthalung ، Phatthaya ، Phayao ، Phetchabun ، Phetchaburi ، Phichit ، Phitsanulok ، Phra Nakhon Si Ayutthaya ، Phrae ، Phuket ، Prachin Buri ، Prachuap Khiri Khan ، Ranong ، Ratchaburi ، Rayong ، Roi Et ، Sa Kaeo ، Sakon Nakhon ، Samut Prakan ، Samut Sakhon ، Samut Songkhram ، Saraburi ، Satun ، Si Sa Ket ، Sing Buri ، Songkhla ، Sukhothai ، Suphan Buri ، Surat Thani ، Surin ، Tak ، Trang ، Trat ، Ubon Ratchathani ، Udon Thani ، Uthai Thani ، Uttaradit ، Yala و Yasothon را ببینید